Kuchnia

2012
01.26

KUBKI:

1. Zwykły stalowy kubek, tani, dostępny w 3 rozmiarach (250 ml, 500 ml oraz 750 ml). Osobiście polecam wielkość 500 ml, w sam raz aby zaspokoić pragnienie, nie za duży, nie za mały, po prostu optymalny! Niestety kubek ten ma kilka minusów – łatwo się nagrzewa, napoje szybko tracą w nim ciepło i nie ma przykrywki (co jest bardzo popularne w kubkach biwakowych).

cena: około 10 zł

 

2. Kubek firmy Fjord Nansen, izolowany termicznie, o pojemności 450 ml. Materiał z którego jest wykonany to stal nierdzewna. Posiada pokrywkę, która zapobiega utracie ciepła i posiada otwór, przez który możliwe jest picie, bez konieczności zdejmowania jej. Minus: kubek (a raczej pokrywka) nie jest wodoszczelny, przez co nie może spełniać równocześnie funkcji termosu.

cena: 29 zł

 

3. Kubek firmy Primus, wykonany ze stali nierdzewnej, konstrukcja dwuścienna próżniowa zapewnia długie trzymanie ciepła lub zimna. Szczelna pokrywka zakręcana (ze specjalnym otworem do picia), powoduje że kubek ten można używać też jako termos. Pojemność 400ml, trzymanie ciepła do 6 godzin.Ponadto pasuje do większości uchwytów samochodowych.

Co prawda cena nie jest zbyt zachęcająca, ale opinia tego produktu (w opisach pod kubkiem, na forach internetowych) jest rewelacyjna, a funkcji posiada on naprawdę wiele.

cena: około 89 zł

 

2. MENAŻKI:

 

3. SZTUĆCE:

 

4. KUCHENKI:

 

5. TERMOSY:

 

 

Your Reply