Targi turystyczne marzec

2012
03.01

Termin: 9-11 marca

Miejsce: ZABRZE

Nazwa: Skok adrenaliny 2012

W Zabrzu odbędą się targi o tematyce hobbystycznej, sportowej, rozrywkowej, show, aktywnego wypoczynku i turystycznej. Na X Międzynarodowych Targach Sportów Ekstremalnych, Wodnych, Lotniczych, Górskich i Motorowych – SKOK ADRENALINY 2011 oraz Targach Motocyklowo – Rowerowych i Tuningu – BIKE – MOTO – SPORT 2011 i Targach Turystyki – PROMO – TOUR 2011, zorganizowanych w marcu 2011 r., wystawiło się ponad 200 wystawców z kraju i zagranicy. Targi odwiedziło około 10.500 zwiedzających.

Więcej na: http://www.markoz.pl/sa.html

 

Termin: 16-18 marca

Miejsce: BIAŁYSTOK

Nazwa: Podlaskie Targi Turystyczne

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza na VII Podlaskie Targi Turystyczne w Białymstoku, w dniach 16-18 marca 2012 roku. Miejscem Targów kolejny raz będzie Hala Sportowa Uniwersytetu w Białymstoku przy ulicy Świerkowej 20A.

Jest to jedyna tak duża i kompleksowa impreza o charakterze turystycznym w województwie podlaskim w ciągu roku. Targi są doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń, nawiązania cennych kontaktów oraz prezentacji swojej oferty wśród licznie odwiedzających targi mieszkańców Białegostoku, województwa podlaskiego oraz turystów z Polski i zagranicy. Imprezy o podobnym charakterze mają w naszym województwie już kilkunastoletnią tradycję i na stałe wpisały się do kalendarza imprez targowych w Polsce.

Więcej na: http://www.targi.podlaskieit.pl/

 

Termin: 24-25 marca

Miejsce: TORUŃ

Nazwa: Targi Turystyczne WYPOCZYNEK

W  dniach  24  –  25  marca  2012  roku  w  Centrum  Targowym  „PARK”  w  Toruniu  przy  ul. Szosa  Bydgoska 3 odbędą  się Targi Turystyczne „WYPOCZYNEK”  2012,  których   organizatorem są  Targi Toruńskie.

 

Termin: 25-27 marca

Miejsce: SZCZECIN

Nazwa: SzczecinWaterShow

Więcej na: http://www.szczecinwatershow.pl/

 

Termin: 30 marca – 10 kwietnia

Miejsce: KATOWICE

Nazwa: XVIII GLOB Międzynarodowe Targi Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego

Targi Turystyczne Glob w Katowicach od wielu lat cieszą się one ogromną popularnością i zajmują III miejsce na liście najważniejszych tego typu imprez w Polsce. Wśród wystawców znajdziemy największych touroperatorów oraz mniejsze biura podróży z całej Polski oraz wystawców z zagranicy, a całości będą towarzyszyły liczne atrakcje towarzyszące od kiermaszy po spotkania z podróżnikami oraz występy artystyczne.

Więcej na: http://www.glob.fairexpo.pl/index.php

 

Podobne artykuły:

Tags:

Your Reply